Kind of Magic Events

Pacyfik - Najpiękniejsze Wesela w Plenerze

Opis

OFERTA DLA * PAR MŁODYCH * OBIEKTÓW WESELNYCH * WEDDING PLANNERÓW *
Najpiękniejsze śluby i wesela w plenerze. Spełniamy marzenia o cudownym, wyjątkowym weselu.

Ślub to jeden z najważniejszych dni naszego życia, a jego uwieńczeniem jest wesele. Dlatego TEN cudowny dzień zasługuje na wspaniałą wręcz królewską oprawę. Chętnie pomożemy i doradzimy. Nasze korzenie sięgają firmy rodzinnej, stąd nasze bogate doświadczenie i wiedza.

Dzięki naszym namiotom weselnym Twoje wesele będzie niezapomniane i wyjątkowe. Mobilność namiotów umożliwia nam zorganizowanie wesela w niemal każdym miejscu, a solidna, aluminiowa konstrukcja zapewnia wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Dodatkowo dysponujemy bogatą ofertą parkietów tanecznych, podłóg, wykładzin, stołów, obrusów, krzeseł, pięknych ekskluzywnych żyrandoli – a to tylko niektóre elementy, które posiadamy. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, bo wiemy w jak wielkim i ważnym wydarzeniu mamy zaszczyt Państwu pomóc.

Gwarantujemy satysfakcję, cudowne emocje i pełne zaangażowanie z naszej strony. PACYFIK to nie tylko Firma zajmująca się organizacją Wesel i imprez plenerowych, ale przede wszystkim dobrze zgrany zespół ludzi z pasją, którzy oddają się w pełni współtworzeniu najpiękniejszych wspomnień.

Galeria

O Kind of Magic Events

#instagram

#facebook

More like this

Places similar to Pacyfik - Najpiękniejsze Wesela w Plenerze

1 (1)